Listele cu elevii și clasele Școlii Sfântul Silvestru pe anul școlar 2017-2018 au fost publicate

Puteți consulta mai jos structura claselor Școlii Gimnaziale Sfântul Silvestru pe anul școlar 2017-2018.

CLASA   PREGATITOARE   A

INVATATOR :  MATEESCU  CRISTINA  MARIA

  1. APOSTOL INGRID  MARIA
  2. ANDREI REBECA  ELENA
  3. BANCESCU CRISTINA
  4. BARBULESCU  MARIA  ELIZA
  5. BOGACIU – RADU MARIA  MIRABELA
  6. BORCILA MIRUNA
  7. BRATIANU ILIE
  8. CILTIA ILEANA  EUDOCHIA
  9. CIOREI MARIA  ALEXANDRA
  10. COMAN KARINA  NICOLE
  11. CRISTESCU ERIC
  12. GAITANARU SINZIANA  ISIDORA
  13. GHITA MARIA  BIANCA
  14. GHITA EVA  ALEXANDRA
  15. GONGU CLARA  TIMEA
  16. ICHIM MARIA  SOFIA
  17. MAIORESCU MARIA  EMA  MIHAELA
  18. MARTIN TUDOR  STEFAN
  19. MIHAI SOFIA  MARIA
  20. NISTOR ROBERT  ALEXANDRU
  21. PATRUNOIU ROBERT
  22. PIRVU ALEXANDRU  VALENTIN
  23. RADU ELENA
  24. REFERENDARU ADELA  ANA
  25. SIRBU ANA  SOFIA
  26. STANCIU DAVID  ANDREI
  27. SUBTIRICA ALEXANDRA  THEODORA
  28. TALPAN ERICA  MARIA
  29. TINDREA AMALIA STEFANIA
  30. TUDOR DIANA  IOANA

                                                   CLASA  PREGATITOARE   B

INVATATOR  :  CHIȚU  MARIA

  1. ANTON CĂTĂLIN  IONUȚ
  2. BATINCU DUMITRU  IOAN  MIREL
  3. BEYAZ LINDA
  4. BORȘ MARIO
  5. CIREȘNEA FLORINA  MĂDĂLINA
  6. CIULIN MIHAELA  ALEXIA
  7. CORNELIU – MORAIT MIHNEA  STEFAN
  8. DARAGIU VICTOR  MIHAI
  9. MIRCEA IOANA  SOFIA
  10. NAVACOSCHI EVA  FLORENTINA IONELA
  11. NICULAE IANIS  CRISTIAN
  12. PREDA GABRIELA  CRISTINA
  13. ȘIRITEANU IANIS  NICOLAE
  14. TOPOLOIU DIANA  ILINA
  15. TUȚU NICOLAE  DENIS  FRANKO

                                        CLASA  PREGATITOARE  C

INVATATOR :  FLOREA  ANCA 

  1. ALEXANDRESCU NICOLETA  ANAISA
  2. ANGHEL MARINESCU  FILIP
  3. BORCILĂ MIRUNA  STEFANIA
  4. BURLACU ANDREI  DANIEL
  5. CONSTANTINESCU MIHAI  CĂLIN
  6. CORBU INGRID  SOPHIE
  7. ILIE SORIN  ALEXANDRU
  8. MIHAI MARTIN  IOACHIM
  9. RĂDULESCU FLORIN
  10. ROMANIUC ANDRA  MARIA
  11. SPIRIDON PATRIK  SATOSHIE
  12. STAN CLAUDIA  ȘTEFANIA
  13. ȚUGUI ADELA  IARINA
  14. URSU MIHAI  FLORENTIN  GABRIEL

CLASA  I – a  A

         INVATATOR :   VERGU   ION

  1. ANECHITEI DAVID – IONUȚ
  2. AVRIGEANU EVA-  IOANA
  3. BĂLEANU ALESIA  – MARIA
  4. CIRCEA GABRIEL  – IONUȚ
  5. COCOR DAVID  – ANDREI
  6. DAVIȚOIU CRISTIAN –  MIHAI
  7. ERDELI MIHAI – ȘTEFAN
  8. ION PETRU
  9. MATEI VLAD   – IOAN
  10. MIHOC DENISSE  – MARIA  – IULIA
  11. MOCANU MARIA  – INDIRRA
  12. NEGRU ȘTEFAN
  13. OPREA –  MARTINOV   ALEXANDRA
  14. PETRE EMMA –  ALEXANDRA
  15. PETRESCU – NIȚĂ   ANDREI  – CLAUDIU
  16. PRODAN BIANCA
  17. RADU – BUȘE   MATEI
  18. RĂGĂLIE NICHOLAS  – IONUȚ
  19. SOTA COSTIN  – EMILIAN  –  DUMITRU
  20. STAN ZAHARIA
  21. STĂNESCU RAINA
  22. ȘTEFAN ERIKA  – MIHAELA
  23. ȘTEFĂNESCU MARIA  – SOFIA
  24. VASILESCU DENIS   – GABRIEL
  25. VEZENTAN MIHAI  – TOMA
  26. VLUTTERS MORRIS
  27. ZĂRNESCU ANA  – SOFIA
  28. ZAHARIA RUXANDRA  – MIHAELA

CLASA   I -a B

INVATATOR :  MOROGAN   NICOLETA

  1. BERENDEI MARIO  – CRISTIAN
  2. CALOMFIRESCU ANA   – DARIA
  3. CALAPOD IRIS – ȘTEFANIA
  4. CRIȘAN IOANA  MARIA
  5. CULEA DRAGOȘ
  6. CUZA NICOLAS
  7. DOBRE ANA –MARIA – IZABELA
  8. DUȚĂ ELIZA  – EVA
  9. DUȚĂ PAVEL – BOGDAN
  10. IANCULESCU DRAGOȘ
  11. IANOVICI MIRUNA
  12. ILIE ANNE  CRISTIN
  13. LUNGU MATEI- VASILE
  14. MARIN GEORGE  ADRIAN
  15. MARINESCU MARA  – IOAN
  16. MATEI DARIA –  MARIA
  17. NIDELEA VALENTIN – MATEI
  18. PARASCHIVOI DARIUS – GABRIEL
  19. PETRĂCHIOIU DARIA  – MARIA
  20. PLETOSU MARIANA  LAURA  DANIELA
  21. POPESCU MARIA  BIANCA
  22. ȘTEFAN ALINA  – GABRYELA
  23. TUDOSE VLAD

CLASA  I -a  C

INVATATOR :  VERGU GILDA NATALIA

  1. ALEXANDRESCU NICOLETA  – ANAISA
  2. BĂRBULEȘTEANU MIHAI  – CRISTIAN
  3. CRISTACHE GEORGIANA  – COSMINA
  4. CRISTACHE MIHAI  – FLORIN
  5. CRISTEA ELENA
  6. GRIGORE ȘTEFANIA
  7. IONIȚĂ ARMANDO  – FLORIN
  8. MACOVEI FLORENTINA  – ALEXANDRA
  9. MANU TEDDY   – FILINDRAS – CRISTIAN
  10. MINCĂ MARIA  – VANESA
  11. MIRICĂ ANDREI – VASILE
  12. NAE ANDREEA
  13. PETCU RAFAELA  – STEFANIA
  14. PÎRVULESCU ANDREI
  15. STOICA ALESSIA  – NICOLA
  16. STOICAN LARISA – DIDA

CLASA  a II  – a  A

         INVATATOR   – ILIESCU  CRISTINA

  1. ALOMAN MIRUNA – MIHAELA
  2. ANDRIAN MAIA – ȘTEFANIA
  3. AXINTE MAIA
  4. BADEA NORA
  5. BARBU AMALIA –  ELENA
  6. BERINDE ȘTEFAN
  7. BOTA MARIA  – LUCIA
  8. BRĂTIANU ANTON
  9. BRUJAN TEODORA  –  ȘTEFANIA
  10. BURADA MARA ALINA  MIHAELA
  11. CHIRIȚĂ JULIA   ȘTEFANIA
  12. CIOCAN VICTORIA  –  MIHAELA
  13. CREȚULESCU ANASTASIA
  14. DIACONESCU ANA – CATERINA
  15. DO LAN – ANH
  16. DRĂGHICI IULIA  –  MARIA
  17. GHIȚULESCU ANDREI  – ANTONIO
  18. IONESCU DAVID  – MIHNEA
  19. NGUYEN DANG –  HOANG  –  GIA
  20. NICOLI GABRIEL
  21. PAȘCALĂU EVA  MARIA
  22. POP MAIA   –  IOANA
  23. SANDU NATALIA  –  MARIA
  24. SISSOKO AKIM  –  DORIAN
  25. STANCA MARIA – TEODORA
  26. STĂNESCU BIANCA  – MARIA
  27. STĂNESCU – BOTAN SHAY
  28. ȘTIRIBĂȚ DARIA – CRISTINA
  29. TACHE ALEXIA –  ȘTEFANIA
  30. TRIFU –MARTIN ANDRA –REBECA
  31. VLUTTERS BENTE

CLASA a II -a B

INVATATOR  – CORNESCU  ELENA

  1. ALEXE ADRIAN – VALENTIN
  2. BARANGA MINA
  3. BOGANI ANDRADA –VERONICA
  4. CHELU GERARD ADRIAN
  5. CRISTACHE FLORENTINA – MARIA
  6. CUZA STEFAN – ANDREI
  7. ENE NIKOLAS – MARIO
  8. IAKAB MARIA  – LARISA
  9. IAKAB ANTONIO  – VASILE
  10. NAVACOSCHI NICOLETA-  MARIANA –  GABRIELA
  11. NEAGU YOANA ADNANA
  12. NICOLAE IOANA  – SARA
  13. NICULESCU NATALIA
  14. NITA MARIANA – JASMINA
  15. PAUN GIGI CONSTANTIN
  16. RADU MATEI  –  STEFAN
  17. RADU TUDOR – ANDREI
  18. STAN FABIO LUCA
  19. STAN JENNYFER – ANDREEA
  20. STOICAN – SOARE   ALBERTO – TUTI
  21. SERBAN AEXANDRU  – ADRIAN
  22. TUDOR IZABELA  ALEXANDRA
  23. VASILINIUC MARINICA

                                                     CLASA    a III -a  A

INVATATOR :  MOCANU MIHAELA  MARIANA

  1. ANTOCHI ALEXANDRU
  2. CALOTĂ SARA  ANA – MARIA
  3. COPACIU ANISIA
  4. CUZA ALEXANDRU
  5. DUMITRACHE FLAVIUS HERBERT
  6. GHIȚĂ MATEI  GABRIEL
  7. ION MIRUNA  ALEXANDRA
  8. MATEESCU KARINA  IOANA
  9. MIHAI GEORGE  LUCA
  10. MOISESCU ANDREI  –  IULIU
  11. NISTOR ADRIAN
  12. PĂTRUNOIU KARINA
  13. PORDEA SEVASTIAN
  14. RĂCOREANU FRANCESCA ANA  MARIA
  15. RANETESCU MARK  ANDREI
  16. REFERENDARU DARIUS  ALEXANDRU
  17. ROMANIUC FLORIN – ALEXANDRU
  18. STĂNESCU REMI
  19. TROSIN CIPRIAN
  20. TUDOR ROMINA  VALENTINA

                                                        CLASA a III-a B

INVATATOR :  BUNEA  REVEICA

  1. ANDRUȚĂ ANTONIO CRISTIAN
  2. APOSTOL LUCA  MATEI
  3. BADEA ALEXANDRA  ANDREEA
  4. BATINCU IOANA MIHAELA
  5. BILAN MATEI  DAVID
  6. CURT ALEXANDRA
  7. GHEORGHE EDUARD  ANTONIO
  8. GHIȚULESCU CLAUDIU – NICOLAE
  9. MIREA ELENA  DARIA
  10. NĂSTASE DAVID  DANIEL
  11. PESCARIU VLAD  ANDREI
  12. PETRACHE FLORIN  ROBERTO  – ANDREI
  13. REVEICA ADRIAN  – GEORGE
  14. SOLEYMANIATOVEI ARTIN
  15. STAN MARIO
  16. STANCU PAUL  ALEXANDRU
  17. VASILE –  ZAMFIR   ADELA  NICOLE

CLASA    a IV-a A

INVATATOR  :  TIGAU  LILIANA

  1. ANDRIAN MATEI  CRISTIAN
  2. BĂNCESCU MARIA
  3. BOGACIU – RADU  FLORIAN – IOAN
  4. BUSUIOC MARIA
  5. CROITORU CRISTIAN  – VICTOR
  6. DĂESCU ANDREEA – CLAUDIA
  7. DRAGOMIR ANDREEA – DIANA
  8. DUMITRACHE SOFIA – HELGA
  9. GHEORGHE EVA
  10. GOGULESCU IOANA  – STEFANIA
  11. GOIA PETRU
  12. GUȚU ALEXANDRA  – MARIA
  13. HERMAN CARINA – GERALDINE
  14. IONESCU MIHAI  – SORIN
  15. IORDACHE SOPHIA – MAIA
  16. NISTOR DAVID – NICHOLAS
  17. NUȚU CODRIN  – ALEXANDRU
  18. PAȘCALĂU EMA – CRISTINA
  19. PREDONESCU ANNA – MARIA
  20. RĂDULESCU ANA
  21. ROUĂ DENIS – GABRIEL
  22. SISSOKO OCTAVIAN – CODRIN
  23. SÎNGIORZAN ANISIA  – BIANCA
  24. SPANDOLE ANDREEA – BIANCA
  25. STANCIU BIANCA – THEODORA
  26. STĂNESCU – BOTAN   EDEN
  27. TOADER ANDREI
  28. ȚUȚU BRANAIHTI
  29. VIZITEU MATEI
  30. VLUTTERS COCA

                                                          CLASA a IV-a B

INVATATOR :  SPANDOLE   NICOLETA

  1. BEREȘ VLAD  DANIEL
  2. BOGANI GIULIA – FLORENTINA
  3. BRIA MIHAI  – CLAUDIU
  4. CARACIOR NICOLE  – LARISA
  5. CONSTANTINESCU LAVINIA
  6. COSTACHE DAVID
  7. COSTACHE TEODOR
  8. CURT CLEMENTA   –  DOINA  – ANDREEA
  9. DANELOPOL KATIA – MAIA
  10. DARAGIU MIHNEA
  11. DĂRĂBĂNEANU DUMITRU  – IONUȚ
  12. EL FAR PAUL  MAURICE  GEORGE
  13. GEZICI AZIZA
  14. GHEORGHE ALBERT
  15. HUDA MIHAELA
  16. KIVU FILIP
  17. LEMĂNDROI CASANDRA  GEORGIANA
  18. NEACȘU EDUARD RAMON  ANDREI
  19. NEDELCU ANDREI  – GABRIEL
  20. NGUYEN THI – ANH – THU
  21. NICULAE FLORIN  LAURENȚIU
  22. PAȚANGHEL BEATRICE  – MARINA
  23. PETRE CĂTĂLINA  –  ANDREEA
  24. PLETOSU CRISTINA –  FLORENTINA
  25. PREDA ANDREEA
  26. RADU IRINA   ANA  –  MARIA
  27. STANCIU ROXANA  – ANDREEA
  28. TEODORESCU ȘERBAN – NICOLAS
  29. VASILESCU ANDREI

CLASA    a  V – a  A – INTENSIV  ENGLEZA

DIRIGINTE   :  BACANU   CRISTINA –   PROF.LB. ENGLEZA

  1. ALEXANDRU MARIA  ALEXIA
  2. BOERU MATIAS
  3. BUSUIOC ANDREI
  4. CONSTANTIN MIHAI  ADRIAN
  5. DAMIAN MARIA  GRAZIA
  6. DOBRIN ANTONIO – RAUL
  7. FILAT MARIA
  8. FILIOS SARA  TEODORA
  9. FOTA LETIZIA  ANNE  MARIE
  10. IANCULESCU MARA
  11. IORDAN ALEXANDRA  – THEODORA
  12. LACHE REBBECA  ANA  MARIA
  13. MATEESCU CASANDRA  MARIA
  14. MOCANU ALESSIA
  15. PÂRÂU DRAGOȘ  MATEI
  16. PAȘCALĂU MEDA
  17. PREDA MIHAI  CRISTIAN
  18. RADU COSTIN  GABRIEL
  19. RADU MARIA
  20. RADU RAREȘ   IOAN
  21. SILVESTRU MAXIMILIAN  NICOLAS
  22. SÎRBU MARIA  SABINA
  23. TACHE RĂZVAN  –  IONUȚ
  24. ȚÎNDREA DARIA  – ELENA
  25. TUDOR ANCA  MARIA

                                                       CLASA  a  V- a  B

 DIRIGINTE  : prof. MIOARA  DĂNAC

  1. ALMOMANI ASIAH
  2. BUGEAN IOANA ALEXANDRA
  3. CATARGIU EMANUEL  CRISTIAN  VASILE
  4. CULEA FLORIN – MARIAN
  5. FIERARU ALEXANDRU
  6. GHEORGHE LEONARD  – ANTONIO
  7. LUCA EUGENIA  MIRUNA
  8. IOAN ANDREI -RAZVAN
  9. MAVROPOL ALEXANDRU
  10. MIREA IONUȚ – ANTONIO
  11. MIRICĂ GABRIELA   – IONELA
  12. NEACȘU ALEXANDRU  – NICOLAE
  13. NICOLAE ȘTEFAN  – IONUȚ
  14. OLARU CRISTIAN  – FLORIN
  15. PĂUN PAVEL – MARIUS
  16. POPESCU NICOLAS – CLAUDIU
  17. STATE MARIA
  18. SURDU NICOLETA
  19. TUDOSE IULIAN

                                       CLASA  a VI-a   A – INTENSIV  ENGLEZA

DIRIGINTE  :   VOICU  MONICA  MARIA –  PROF. LB.ROMANA

  1. BĂDUNĂ – XANTOPOL CLARA -CAROLINA
  2. COZARIUC ALEXANDRA
  3. DRAGNEA ANEDIS
  4. GHEORGHE BIANCA – ALEXANDRA
  5. FLOREA RADU  – VALENTIN
  6. MARICA ALEXANDRA
  7. PETRUȚESCU ESTELA  MARIANA
  8. PETRUȚESCU CRISTIAN – AURELIAN
  9. PLETOSU NICOLETA –  ALBERTA
  10. POENARU ANAMARIA
  11. POPESCU MARIA ALESSANDRA
  12. PRICOP –HARABAGIU CARMEN ANA – MARIA
  13. SAMEȘ MARIUS – ROBERT
  14. SANDU ANDREI
  15. SILIANU JAN MIHAI  – GABRIEL
  16. SKI YUHAN
  17. TRAȘCĂ ANA – MARIA

                                        CLASA  a VI-a   B

DIRIGINTE  :  DINU  DIANA  MIHAELA – PROF.ED.FIZICA

  1. BAICU ALBERTO  -ANDREI
  2. CHIRIȚĂ SAMIR
  3. DINCĂ ERIK-NICOLAS
  4. DUMITRU MARIUS
  5. MALESPIN ROBERT – YOHANAN
  6. NEGREI ȘTEFAN  – L UCA
  7. NICULAE CLAUDIU
  8. RĂGĂLIE ANDRA
  9. SIMION ADRIANA   RAMONA
  10. TCACIUC RADU – CRISTIAN
  11. TOBOC ERIK –  MIHAI

                                           CLASA  a  VII -a  A    – INTENSIV  ENGLEZA

    DIRIGINTE :    MATEESCU  ION  MIREL  – PROF.MATEMATICA

  1. BIȚICĂ ELENA – DARIA
  2. BURADA ANA – RUXANDRA
  3. CONSTANTIN MARIO
  4. COPACIU ANISIA
  5. CONSULEA LETIȚIA – ALEXANDRA
  6. DINU NICOLAE  –  IONICA
  7. DUMITRU ANGELINA  ANDREEA
  8. FIRAN INES
  9. FRIPTU ANDREEA  ANA  MARIA
  10. FRUNZĂ ALEXANDRU
  11. LAVIȚCHI CASIAN  CRISTIAN
  12. NGUYEN THI – HONG – ANH
  13. PESCARIU MATEI  – ALEXANDRU
  14. POENARU CAMELIA
  15. SIBAI JABI  –  SHUEB
  16. STOINA ANTONIA  ALESSANDRA
  17. TOPALĂ ANTONIO  CRISTIAN
  18. ZABALOVICI ALINA

                                           CLASA  a  VII-a   B

DIRIGINTE   :  CIOCAN  CĂTĂLIN  – TODEREL   – PROF. RELIGIE

  1. ADÎR ELENA
  2. ALEXANDRESCU ROBERT- CRISTIAN
  3. BOGANI   CARMEN – NICOLETA
  4. COSTANDA MARIA  GEORGIANA
  5. DUMITRESCU SORIN
  6. HELTEANU CRISTI – LUCIAN
  7. LUCA SOFIA
  8. NICOLAE ALEX – GEORGEL
  9. NIȚĂ COSTIN DANIEL
  10. PLETOSU ANDREI  GIANI
  11. PLETOSU MARINA  GEORGIANA  BEATRICE
  12. RASLAN FLORIN – LUCIAN
  13. STAN IOANA – SÎNZIANA
  14. SULIAP ANDREI
  15. ȘUTA VLAD  OCTAVIAN
  16. VASILINIUC VALENTIN
  17. VOICU VANESA  STEFANIA

                                                       CLASA   a VIII-a  A

PROF.DIRIGINTE :   GRĂDINARU  DORU – NICOLAE  –  PROF.ISTORIE

  1. BÂRSAN MARIA  – GEORGIANA
  2. CÂCU ALEXANDRU –  GABRIEL
  3. FLOREA BIANCA – LENA
  4. EL DILBANI HADI
  5. IACOB ANDREEA – SÎNZIANA
  6. ILIE ANDREI
  7. MĂRĂCINE VICTOR – ANDREI
  8. MIHALACHE DUMITRU
  9. NICULAE ANA – MARIA
  10. NICULAE PATRICIA- IOHANA- MARIA
  11. PLETOSU FLORENTINA –  ȘTEFANIA
  12. RADU ROBERT – FLORIN
  13. ROȘU CONSTANTIN   CRISTIAN
  14. SALKA GEORGE
  15. STRATOS ELLA – DENISA

GRUPA MARE 

EDUCATOR  :   MARIANA  MIHAI

  1. ADAM NIKOLAS
  2. CERCEL IONUȚ  CĂTĂLIN
  3. COCOR ANA  ALEXANDRU
  4. DUMITRU ELIZA  MELANIA
  5. ENE ROBERTO COSTI
  6. GEZICI AYLIN  ELENA
  7. ILIE DAVID  THEODOR  FLORIN
  8. LUCA DARIA  ANTONIA
  9. NICULAE IANIS  CRISTIAN
  10. PETRESCU MARIA  ANTONIO
  11. SIMION MIHAI  CRISTIAN  ALEXANDRU
  12. SHI YINI  MIRUN

                                                     GRUPA MIJLOCIE

EDUCATOR  :  COTAN TĂNȚICA

  1. CIREȘNEA CRISTIAN
  2. GRIGORE ROXANA – IASMINA
  3. NICULAE ANTONIO  -MARIAN
  4. NICULAE ARMANDO  GABRIEL
  5. PÎRVU ANDREEA –  ELENA
  6. PÎRVU RANIA  ALEXANDRA
  7. TUDOSE NATALIA  – ȘTEFANIA