Elevii Școlii Sfântul Silvestru au salvat revista școlii!

Văzând că revista școlii este posibil să nu mai apară anul acesta din cauza lipsei fondurilor, elevii claselor V-VIII de la Școala Gimnazială Sfântul Silvestru au organizat o strângere de fonduri, un târg de prăjituri și un spectacol cu scopul de a strânge banii necesari publicării noului număr al revistei Vocea elevilor, coordonată de doamna profesoară Monica Voicu. Elevii au dansat, au cântat și chiar au adus pe scenă celebra piesă „Vizită” a lui I.L.Caragiale.

Locație Strada Oltarului, nr.11, Sector 2, București Telefon 021.210.20.45 Email scoalasilvestru@yahoo.com Ore program unitate: 08:00-19:00; program cu publicul secretariat: 11:00-13:00.
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close